Menu
Kartınız


Hakkımızda

Oto Başar 1966 yılında kuruldu, Kurulduğu günden bu tarafa aynı sektörde ve tek çizgi üzerinde gelişimini sürdürdü. Transmisyon malzemelerinden; kayış, rulman, keçe, zincir konularında kaliteyi sürekli ön planda tuttu. Bu malzemelerin ilk önce pazarlamasını ve daha sonra ithalatını ve günümüzde ihracatını başarı ile sürdürmektedir. 

2019 yılında 6000 metrekaresi kapalı 9000 metrekarelik kendi işyerine taşınarak sektördeki büyüme hızını artırmıştır.  5000' i aşan ürün çeşidiyle bol stokla Türkiye ve bölge ülkelerinde marketin her yerine ulaşabilmektedir.

Sektöründe Dünyada ki ve Türkiye' de ki gelişmelerin yakın takipçisi oldu. Marketteki bütün taleplerin hiçbirini gözardı etmeksizin takip etmektedir. Oto Başar bunun için gerekli altyapıyı oluşturmuş, güven veren etkin bayii ağıyla Türkiye pazarında istikrarını kanıtlamıştır.
     
 Fiyat ve kalite politikalarımızla piyasanın önemli noktasında yer alıyoruz. Müşterilerimizin yüksek seviyedeki kalite ihtiyaçlarına cevap veriyor ve her geçen gün artan talebe arzda bulunabilmek için daha çok çalışıyoruz 

 

 Sloganımız; Paylaşmak, istikrar ve güvendir. 
   Sizlerle mükemmele ulaşmak dileği ile. 
   Sevgiler

whatsapp